خیر،کارت های خود را با تنها پرداخت نصف مبلغ اولیه تمدید می کنید.

اعتبار کارت های راسا یکساله است و تا یکسال بدون هیچگونه سقف و محدودیتی می توانید از راسا کارت استفاده کنید.

بیمه های دندانپزشکی سقف و محدودیت دارند و خدماتی از قبیل زیبایی را شامل نمی شوند  و هزینه ماهیانه دریافت می کنند اما راسا کارت اینگونه نیست و هیچگونه سقف و محدودیتی ندارد و تمامی خدمات زیبایی را نیز شامل می شود و به صورت سالیانه حق عضویت دریافت می کند و پس از پایان اعتبار یکساله آن تنها با پرداخت نصف هزینه اولیه کارت خود را تمدید می کنید.

بله،شما با داشتن راسا کارت می توانید خدمات دندانپزشکی زیبایی خود از قبیل ونیر کامپوزیت -لمینت - بلیچینگ - کاشت نگین را با 50 درصد تخفیف انجام دهید.

راسا کارت مجموعه خدماتی را به شما ارائه میکند تا شما بتوانید از خدمات با کیفیت درمانی و دندانپزشکی کم هزینه استفاده کنید. هزینه ویزیت دندانپزشکی برای مشترکان راسا کارت رایگان است و مابقی هزینه های خدمات دندانپزشکی برای مشترکان راسا کارت با 50 درصد تخفیف محاسبه میگردد. خدمات راسا کارت مجموعه خدماتی است که به مشترکان داده میشود تا هزینه های دندانپزشکی خود و خانواده را تا نصف کاهش دهد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با تلفن های 88308738-021 - 09058699917 - 09045576858 تماس حاصل بفرمائید و از مزایای بی شمار راسا کارت در بخش دندانپزشکی آشنا شوید.